i-con Kulüp Etkinlikleri

8 Ekim 2005
Aylık kulüpler toplantımızı Ramazan nedeniyle iftar yemeği olarak gerçekleştirdik.

 

19 Kasım 2005
Üniversiteler Bilişim Turu’nun başarıyla son bulmasının ardından katılan kulüpler plaketlerini i–con’da yapılan tur sonu kokteylinde aldılar.

Bilişim Turu’na katılan kulüplere i-con’da düzenlenen tur sonu kokteylinde teşekkür eden Kerem Özsü, bu etkinlikleri her yıl güz ve bahar döneminde gerçekleştirmeye devam edeceklerini ve yeni konularla öğrencilerin yanında yer alacaklarını belirtti.

Bilişim Turu boyunca okullarda yapılan çekimlerden hazırlanan özel video gösterisinin de yer aldığı törende 24 kulüp başkanına ve temsilcilerine plaketlerini, Microsoft Türkiye’den Eminay Yurtsever, Vogel Dergi Grubu’ndan Mahmut Karslıoğlu, İlkay Zaman ve İş Geliştirme Müdürü Gülcan

Bayraktar verdi. Öğrenci kulüplerinin temsilcileri, öğrencilere yapılan katkıdan dolayı teşekkürlerini belirttiler ve etkinliklerin artarak devamını istediler.17 Aralık 2005
Aralık ayından itibaren toplantılarımıza kişisel gelişim, kariyer gibi konular hakkında öğrencilerin sohbet edebileceği, sektörün önde gelen firmalarından üst düzey yöneticileri davet ettik.

İlk konuğumuz Türkiye İş Bankası Yazılım Geliştirme Müdürü, Hakan Aran oldu. Türkiye’nin en büyük bankalarından birinin yazılım ekibinin başında olan Hakan Bey bilgi ve tecrübelerini öğrencilerle paylaştı. Öğrenciler Hakan Bey’e yazılım, iş ve kariyer gibi gelecekle ilgili akıllarına takılan sorularını yöneltme fırsatı buldular. Hakan Bey’e bizlerle olduğu için çok teşekkür ediyoruz.
Hakan Aran’la sohbetin ardından tüm kulüplerle bowling turnuvası gerçekleştirdik.

28 Ocak 2006
Ocak ayı kulüpler toplantısının konuğu Astra Zeneca İlaç Bilgi İşlem Müdürü Cem Ülger.
Cem Bey aynı zamanda üniversite de eğitmenlik yapmış birisi olarak, öğrencilerle hem akademik hem de sektörel anlamda çok fazla şey paylaştı. Öğrenciler Cem Bey’e eğitim, teknoloji, iş, staj ve kariyer hakkında sorularını sordular. Herkesin çok keyif aldığı çok güzel bir sohbet oldu. Cem Bey’e davetimizi geri çevirmeyip katıldığı için çok teşekkür ediyoruz.

 

i-con.com.tr | 2008© i-con